NadpřirozenoAle zde v jiném světě

Vysvětlení

Publikováno 09.08.2017 v 13:09 v kategorii Další, přečteno: 37x

Chtěla bych vám popsat, co přesně obsahují články na tomto blogu a jaký je můj příběh, co se týče čarodějnictví.
Je možné, že u některých článku se vyskytne upozornění, že dané informace, či "kouzla" jsou neověřené, či vymyšlené. "Reálným směrem" se zaměřuje spíše můj druhý blog, tento chci zaměřit na fantasy a mnou nazvaná "umělá kouzla", která pravděpodobně nevyjdou (tedy určitě), ale například já jako fanoušek fantasy si je ráda pro radost zkouším. Také zde budu doporučovat všemožný fantasy knihy, či filmy. Ráda i zde popíšu některé významy z fantasy, či nadpřirozené postavy.
Jako menší, jsem tomuhle všemu věřila. Věřila jsem, že zde, v tomhle světě mohu ovládat elementy apod...
Díky tomu jsem se také dostala sem. Tedy nejdříve k jiným blogům, které to vše popisovali jako reálné a možné a měli mnoho návodů a řeknu vám, že 90% z nich mi fakt nevyšlo, takže i přes všechnu snahu jsem se nenaučila nic ovládat. Sama jsem měla tento blog, kde jsem měla strašně moc nesmyslů. Po roce a půl snažení, jsem byla zklamaná až moc, chtěla jsem to vzdát, ale naštěstí jsem našla jiný směr čarodějnictví, skutečnější.
Jestli všemu věříte, jako myslím tím viditelným kouzlům, tomu, že v lese potkáte Harryho Pottera, který vám řekne, že jste výjimečný a zažijete mnoho dobrodružství, tak vám to nevyčítám a nehodlám vám to rozmlouvat, sama jsem tímhle vším byla okouzlena, ale já už to mám za sebou. Nyní už mi stačí jen představy a jiný druh čarodějnictví popisovaný na mém druhém blogu a ovládání magie a nadpřirozená dobrodružství zažívám jen v mé hlavě, v mém jiném světě, protože v tomhle světě, to prostě neexistuje.

Komentáře

Celkem 1 komentář

 • Anonymní 14.08.2017 v 19:55 Jaký máš druh blog?


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?